Педагогічна скарбничка Черкащини

Новини

12-14 жовтня 2020 року відбулася Дванадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті».

Організовувала та проводила виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/10-3233 від 12.12.2019, лист НАПН України № 2-7/193 від 05.11.2019).

КОНКУРС ІЗ ТЕМАТИЧНИХ НОМІНАЦІЙ:

1.  Інноваційна діяльність закладів освіти як важливий фактор забезпечення якості освіти.

2.  Інновації у створенні й упровадженні системи дистанційного навчання в умовах сучасних викликів.

3.  Нова українська школа: інновації у формуванні здорової дитини.

4.  Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічних працівників.

5.  Упровадження цифрових технологій в освітній процес закладів освіти.

6.  Гейміфікація як засіб підвищення мотивації і якості навчання.

7.  Інновації з підвищення якості вивчення природничо-математичних дисциплін у закладах освіти.

Дипломами і золотими медалями нагороджені заклади освіти Черкаської області.

У номінації «Інноваційна діяльність закладів освіти як важливий фактор забезпечення якості освіти» відзнаку отримали Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів № 18 імені В’ячеслава Чорновола Черкаської міської ради Черкаської області; і Червонослобідський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 1 Червонослобідської сільської ради Черкаської області.

У номінації «Нова українська школа: інновації у формуванні здорової дитини» –   комунальний заклад «Золотоніська санаторна школа Черкаської обласної ради».

Вітаємо переможців і зичимо всім міцного здоров’я!