Фізика та астрономія

Готуємось до фізичних конкурсів та шкільних олімпіад

Автор: Волинець Валентина Іванівна, учитель фізики Бубнісько-Слобідського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради.

Анотація. Матеріали збірника містять задачі, що відповідають чинній програмі з фізики для 7 класу та можуть бути застосовані під час підготовки до фізичних конкурсів та шкільних олімпіад, а також на узагальнюючих уроках, особливо із застосуванням групових форм роботи. Дітям цікаво брати участь у різного роду змаганнях, в тому числі пізнавального характеру, досліджувати фізичні явища та процеси. Це сприяє виробленню стійкої мотивації до навчання, виробляє ціннісні орієнтири у володінні навчально-пізнавальними навичками, дозволяє ефективно організувати власну інтелектуальну діяльність та отримати задоволення від гарного результату, забезпечує позитивне емоційне сприйняття власного розвитку, розвиває ініціативність, працьовитість, відповідальність, допитливість і спостережливість, готовність до інновацій.

Рекомендовано вчителям фізики та учням.