Позашкільна освіта

Методичний кейс для роботи культорганізатора закладу позашкільної освіти за напрямом «Розвиток громадянської компетентності особистості в умовах сучасного закладу позашкільної освіти»

Автор: Дзержинська Юлія Олександрівна, культорганізатор Маньківського районного центру дитячої та юнацької творчості, мала академія наук учнівської молоді Маньківської районної ради.

АнотаціяМатеріали навчально-методичного посібника слугують методичним матеріалом та можуть бути використані в організації виховної роботи як позашкільних, так і загальноосвітніх закладах освіти, щодо впровадження інноваційних форм роботи.

Формування життєвих компетентностей дітей засобами позашкільної освіти:  зміст і технології

АвториАрчибасова Тетяна Юріївна, методист; Бакєєва Любов Володдимирівна, директор Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради.

АнотаціяУ методичному посібнику представлено моделі впровадження компетентнісно орієнтованих педагогічних технологій в освітній процес творчих об’єднань різних напрямів позашкільної освіти та подано їх методичне забезпечення.

Посібник може бути використано заступниками директорів, методистами та керівниками гуртків закладів позашкільної освіти в організації освітнього процесу та методичній роботі з підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників.

Моделювання сучасного освітнього процесу закладу позашкільної освіти: компетентнісні вектори

Автор: Михайлова Алла Вікторівна, методист Будинку дитячої та юнацької творчості Смілянської міської ради.

АнотаціяУ методичному посібнику  подано розробки семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, спрямованих на підвищення рівня їх психолого-методичної компетентності щодо забезпечення компететнісного підходу в контексті положень Концепції Нової української школи.

Матеріали можуть бути використані заступниками директорів і методистами закладів позашкільної освіти для організації навчально-методичної роботи з педагогічними працівниками

Формування цілісного світогляду дитини шляхом компетентнісного підходу та впровадження STEAM-методик в гуртку англійської мови "Little stars"

Автор: Вінглевська Тамара Олександрівна, керівник гуртка Корсунь-Шевченківського районного центру дитячої та юнацької творчості Корсунь-Шевченківської районної ради.

Анотація. Навчальний посібник містить програму гуртка англійської мови для дітей 5-6 років та комплекс розробок занять з використанням елементів SТЕМ-освіти, дидактичного та мультимедійного матеріалу.