м. Черкаси. Педагогічна скарбничка

восьмий Міжнародний Форум "Інноватика в сучасній освіті"

Шановні колеги!

25–27 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться Восьмий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті - 2016».

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ» (лист МОН України №1/11-10201від 20.07.2015, лист НАПН України №2-7/220 від 24.07.2015).

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Інноватика в сучасній освіті» з 2014 року надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, який з 2009 року представляє виставку національних і закордонних навчальних закладів; експозицію виробників і дистриб’юторів навчального обладнання та техніки, програм та рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації; конкурси для закладів освіти, підприємств.

Мета форуму - привернути увагу до нагальних питань розвитку співробітництва за широким спектром проблем навчального, наукового та дослідницького напрямів, забезпечити діалог виробників і споживачів освітніх технологій, залучити дітей і батьків в процес вибору траєкторії майбутньої професії, обговорити можливості співпраці в науково-технологічній сфері та створення умов для розширення міжнародного співробітництва, презентувати сучасні технології, останні тренди, нові рішення для підвищення якості освіти та прискорення інтеграції національної освіти до європейського освітнього простору.